Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgākiem!

 06.04.2020
Aicinām iedzīvotājus būt atbildīgākiem!

Koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19” dēļ, SIA „Grīvas poliklīnika”, rūpējoties par pacientu un speciālistu veselību, aicina Ambulatorās daļas (poliklīnikas) apmeklētājus izvērtēt vizītes nepieciešamību un, iespēju robežās, ņemot vērā vispārējo veselības stāvokli,  pārcelt izmeklējumus vai vizītes pie speciālistiem.

Tāpat aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un neierašanās gadījumā atteikt pierakstu pie ārsta vai uz izmeklējumu.

Turpmāk COVID-19 analīžu veikšanai pacientiem ar viegliem saslimšanas simptomiem jāzvana uz jaunizveidotu NMPD tālruni – 8303. Zvanus par laboratorisko izmeklējumu veikšanu uz jauno tālruņa numuru 8303 pieņems katru dienu no plkst.9 līdz plkst.18.

Savukārt uz ārkārtas tālruni 113 jāzvana tikai tādos gadījumos, kad slimības simptomi ir smagi, proti, ja ir ļoti augsta temperatūra un elpas trūkums.

Ja vēlaties iegūt informāciju vai uzdot jautājumus par COVID-19, jāzvana uz Slimību profilakses un kontroles centra informatīvo tālruni 67387661. Aktuālāko informāciju var lasīt arī Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā https://spkc.gov.lv

Aicinām iedzīvotājus izturēties ar izpratni un rīkoties atbildīgi, ievērojot veselības nozares speciālistu un Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus!